Gerber Puffs | SheSpeaks

Most helpful reviews

  • Mommyof4ts Mommyof4ts
    03.07.12

    My kids love these!! Even my husband would sneak some, lol. The taste/texture is a little odd, but with kids not having fully developed taste buds at the age where they eat them, it didnt seem like a big deal.

  • bambiluv bambiluv
    09.19.13

    OK product. Yes the babies love them, but they are just to expensive! The cost per pound for these things is like $6.99! I've had great success with the store brands and private labels. Cheerios works very well also. Save your money and read the price labels at the grocery store!

All Reviews

Sort by
  • djacksonbye By  djacksonbye    
    06.13.09

    A good idea but way too expensive. Cheerios or Kix packaged in small plastic containers or plastic bags are a much better value and the kids love them

      0

    Brand Name  *


    Enter your review comments here.  *


     
  • jfamily2003 By  jfamily2003    
    06.13.09

    These are the best. My girls are almost 3 & almost 4 & still love them.

      0

    Brand Name  *


    Enter your review comments here.  *


     
  • Letsunique By  Letsunique    
    06.13.09

    My nephew loves these and there very practical for on the go routines.

      0

    Brand Name  *


    Enter your review comments here.  *


     
  • valdaurri By  valdaurri    
    06.13.09

    my daughter love them

      0

    Brand Name  *


    Enter your review comments here.  *